Sadurski – rysunki o dentystach

rysunki ilustracje rubryka z humorem humor satyra gazeta prasa czasopismo rysunki o dentystach

Dowcipne rysunki o dentystach

Rysunki o dentystach – stomatologach

Od jakiegoś czasu rysunki humorystyczne Szczepana Sadurskiego publikuje w kolejnych numerach Meditrans Express. Jest to promocyjne czasopismo dystrybutora produktów dla branży stomatologicznej, drukowane co 2 miesiące i rozsyłane do kontrahentów. Oczywiście tematyka rysunków nawiązuje do pracy stomatologów i spraw związanych ze stomatologią. Rubrykę uzupełnia zestaw dowcipów słownych, oczywiście też o tematyce stomatologicznej. Można też przeczytać informacje o autorze.

Pomysł uzupełnienia tematycznego czasopisma o charakterze promocyjnym kierowanego do klientów o rubrykę z humorem przygotowaną przez znanego karykaturzystę, jest sprawdzony. Powoduje, że klienci biznesowi z większą przyjemnością przeglądają czasopismo. A nawet oczekują na kolejną porcję dobrego humoru, pamiętając że znajdą ją w każdym numerze.

Rysunki i ilustracja dla prasy, portali

Aktualnie rysunki Sadurskiego ukazują się regularnie w czasopismach branżowych o różnej tematyce, od motoryzacji po branże hotelową. W Polsce, USA i Wielkiej Brytanii. Są też zamawiane do działań promocyjnych i reklamowych.

Firmy i wydawnictwa zainteresowane publikacją zabawnych rysunków Sadurskiego lub specjalnie przygotowywanej cyklicznej rubryki z humorem w swoich periodykach, zapraszamy do kontaktu. Dotyczy to zarówno czasopism branżowych o określonej tematyce, gazet o charakterze promocyjnym, czasopism regionalnych, jak i ogólnopolskich. Można skorzystać z gotowych rysunków (o ile takie już powstały) lub zlecić ich specjalne wykonanie premierowych rysunków – na potrzeby czasopisma, portalu internetowego lub profilu na Facebooku.

Tematyka rysunków

Przykładowe kategorie tematyczne z bazy gotowych rysunków Szczepana Sadurskiego:

– Biznes, ekonomia, gospodarka, bankowość, firma, biuro, giełda
– Handel, gastronomia, żywność, restauracje, hotele
– Media, telewizja, prasa, dziennikarstwo
– Motoryzacja, kierowcy, transport
– Budownictwo, rolnictwo, praca
– Prawo, policja
– Sport
– Turystyka, wakacje, wypoczynek, hobby
– Zdrowie, medycyna, służba zdrowia
– Małżeństwo, wesele, rodzina, kobiety, szkoła
– Humor ponadczasowy dla każdego

.

Zobacz też:

Rysunki Sadurskiego – Boże Narodzenie, św. Mikołaj

ilustracja prasowa rysunki Mikołaj święta

Pomysł: promocyjna książka z rysunkami Sadurskiego

książka humor promocja reklama