Był Mleczko, jest Sadurski. Magazyn Wesele

ilustracja prasowa rysunki satyryczne humorystyczne ilustracje prasa czasopisma rysownik

Ogólnopolski kwartalnik „Magazyn Wesele” od numeru 1(45)/2017 ma nowego rysownika. Na stronie 8, pod redakcyjnym wstępniakiem red. naczelnej Beaty Greli, od teraz w kolejnych numerach czasopisma, czytelnicy będą oglądać humorystyczne rysunki Szczepana Sadurskiego (ur. 1965). Ich tematem będzie ślub, wesele i sprawy małżeńskie. Do niedawna w tym miejscu były publikowane rysunki Andrzeja Mleczko.

To kolejne czasopismo, które regularnie publikuje rysunki kreślone znaną polskim czytelnikom od lat, kreską Sadurskiego. Obecnie jego rysunki publikuje prasa ukazująca się w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii i Republice Południowej Afryki.

Ogólnopolski Magazyn Wesele ukazuje się raz na kwartał od 2005 r. i ma redakcję w Krakowie. Jest ekskluzywnie wydawanym magazynem, liczącym ponad 130 stron i można go kupić w punktach sprzedaży prasy. Publikuje treści związane z branżą ślubno-weselną, interesujące porady dla firm i osób organizujących wesela. Podpowiada gdzie i jak urządzić przyjęcie weselne, jak zaplanować uroczystości „najważniejszego dnia w życiu” i gdzie spędzić miesiąc miodowy. Doradza w sprawach urody, mody i zdrowia, inspiruje Młode Pary w sprawach związanych z tą ważną częścią życia.

Redakcje i wydawnictwa zainteresowane współpracą (wykonanie przez Sadurskiego dedykowanych rysunków i ilustracji, skorzystanie z dużej bazy gotowych rysunków o różnej tematyce) zapraszamy do kontaktu.

Przeczytaj też:

Rysunki Sadurskiego w czasopiśmie branży stomatologicznej

rysunki ilustracje rubryka humor satyra gazeta prasa czasopismo

Humor rysunkowy na targach

atrakcje stoisko targowe rysunki karykatury Sadurski

Sadurski w Europejskim Centrum Solidarności

satyra stanu wojennego