Trójmiasto. Rysunki na autobusach

promocja rysunki reklamowe marketing humor

Humor w marketingu

Humor rysunkowy podoba się odbiorcom nie od dziś. Potrafi zaskakiwać ideą, formą i kolorystyką. I potrafi łatwiej trafić z przekazem do wszystkich niż piękne, drogie fotografie z sesji fotograficznych. Dlatego charakterystyczne rysunki Szczepana Sadurskiego co chwila pojawiają się w kolejnych, często nieoczekiwanych miejscach. Jednym z takich miejsc były środki transportu miejskiego, jeżdżące po Trójmieście w 2012 roku.

Humor w marketingu

Duże naklejki pojawiły się m.in. na tylnej części autobusów. Zachęcały do korzystania z publicznych środków komunikacji także hasłem: „Policzyliśmy. To nam się opłaca! Wybraliśmy komunikację miejską.” Także wspomniane hasło oraz logotypy przerysowane z oryginalnych, zostały wykonane ręką rysownika, dzięki czemu cały projekt wykonany przez Sadurskiego, był plastycznie spójny.

Rysunek wykorzystany na naklejce, to jeden z dowcipnych rysunków Szczepana Sadurskiego wykonanych na potrzeby marketingu i informacji komunikacji miejskiej w Trójmieście. Większość zrealizowanych rysunków ukazała się w kolejnych numerach czasopisma „Przystanek”.

transport miejski podróże rysunki promocja reklama

Kampania „podróżujemy razem”. Plakat promujący prawidłowe zasady wspólnego podróżowania w komunikacji miejskiej dotyczący nieprawidłowego trzymania bagażu podręcznego. Rysunek: Szczepan Sadurski

.

Podobne wpisy na blogu

mleko krowy reklama humor promocja

Humor i polskie mleko
Podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie Polskę odwiedził papież Franciszek oraz młodzież z całego świata. W akcji Agencji Rynku Rolnego promującej polskie produkty mleczne, pomogły rysunki Szczepana Sadurskiego.
> Przeczytaj

rysunki satyryczne humorystyczne

Targi dają więcej
Ogólnopolską kampanię Polskiej Izby Przemysłu Targowego wsparł cykl 20. humorystycznych rysunków Sadurskiego.
> Przeczytaj

rysunki ilustracje rubryka humor satyra gazeta prasa czasopismo

Stomatologia i humor rysunkowy
Meditrans Express – czasopismo dystrybutora produktów dla branży stomatologicznej, w kolejnych numerach publikuje autorską rubrykę Szczepana Sadurskiego (rysunek i dowcipy o dentystach).
> Przeczytaj