Sadurski w programie Sanatorium Miłości

Sadurski w Sanatorium Miłości TVP karykatury

Sadurski w Sanatorium Miłości (TVP)

Ostatnio rzadko były okazje, aby rysownik karykaturzysta Szczepan Sadurski mógł pokazać swój talent szerszej, telewizyjnej publiczności. Taka okazja nadarzyła się niedawno. 19 lutego 2023 pokazano odcinek, w którym Sadurski był gościem uczestników najnowszej edycji programu Sanatorium Miłości.

Udzielał cennych rad i uczył ich rysować karykatury. Uczestnicy programu rysowali potem siebie nawzajem, a krótkie fragmenty tych działań plastycznych pokazano w programie. Nie pokazano niestety, jak Sadurski (który słynie z błyskawicznego rysowania karykatur portretowych)  wykonał dwunastce uczestników programu karykatury,pokazał je oraz wręczył osobom narysowanym,co wzbudziło ogólną wesołość.

Zdjęcia do tego odcinka programu były kręcone kilka miesięcy wcześniej, w uzdrowisku Busko-Zdrój.

> Tu więcej informacji

Film o Sadurskim

Przy okazji zdradzimy, że obecnie powstaje film dokumentalny, którego bohaterem będzie Szczepan Sadurski, jego twórczość i ciekawe wydarzenia których był uczestnikiem. Z filmu dowiemy się wielu ciekawostek i anegdot. Na razie zdjęcia były kręcone w Warszawie, Lublinie oraz Rzeszowie. Gdy film będzie gotowy, poinformujemy o tym w Rysunki.pl.