Czym są zakłady na „12” w hokeju? Przyjrzyjmy się temu rodzajowi zakładów.
Hokej
Opcja „podwójnej szansy” często pojawia się w tej linii. Zazwyczaj wersje takie jak „1X” (drużyna gospodarzy nie przegra) i „X2” (drużyna gości nie przegra) są używane na tym rynku. Istnieje jednak również opcja „12” (bez remisu), która jest wyraźnie mniej popularna. Eksperci uważają jednak, że opcja ta może być interesująca i opłacalna przy odpowiednim podejściu. Dotyczy to również hokeja.
W grze z kijami i krążkami doświadczeni gracze korzystają z opcji „12”, łącząc ją ze strategią Martingale. Wszystko wygląda dość prosto i przystępnie nawet dla nowicjusza. W końcu schemat działań jest szczerze prymitywny: obstawiający działa na żywo według okresów. Wybiera się mecz, w którym analityka sugeruje niskie prawdopodobieństwo intensywnej walki (chociaż zaleca się unikanie par z oczywistym faworytem i głuchym outsiderem), odczekuje się jedną trzecią okresu, około 7 minut, a jeśli nie było bramek, to w pierwszej części gry stawia się zakład na „12”. ****Bet Casino ucieszy gracza faktem, że współczynnik dla takiego wyniku osiąga zakres 1,6-1,8. Niektórzy gracze wolą poczekać do połowy okresu. Jednak taki ruch jest uważany za dość ryzykowny, więc każdy gracz wybiera model indywidualnie według własnego gustu. Jeśli wszystko się powiedzie i zakład natychmiast się powiedzie, obstawiający przestaje grać w tym meczu i przechodzi do następnego.
Jeśli jednak w pierwszym okresie padnie remis, gracz musi zwiększyć wartość nominalną swojego zakładu i zasadniczo powtarza zakład, czyli gra na ten sam wynik, ale już w drugim okresie. Eksperci zalecają obliczenie niezbędnego wzrostu za pomocą kalkulatora, który jest obecnie dość powszechny w przestrzeni online. Główną zasadą jest to, że kwota nowego zakładu powinna być wystarczająca, aby w przypadku jego przejścia poprzednia strata została zrekompensowana, a najlepiej nawet zapewnić pewien zysk. Jeśli druga tercja również zakończy się równym wynikiem, wszystko powtarza się dla gracza: przygotowywany jest podobny zakład, ale już z charakterystycznym wzrostem na ostatnie 20 minut gry. Specjaliści zauważają, że hokej jest sportem, w którym remis nawet w osobnej tercji jest rzadkością, nie mówiąc już o wszystkich 3 w jednym meczu, co czyni go wyjątkowym zbiegiem okoliczności. Prawdopodobieństwo tego można wyeliminować poprzez prawidłowe typowanie meczów. Zaleca się również, aby nie spieszyć się, czekać na wysoki współczynnik i mądrze rozdzielać finanse, zaczynając od małych kwot w „pościgu”, które nie zadają silnego ciosu w bankroll gracza.
Zakłady na 12 w piłce ręcznej
Czym są zakłady na 12 w piłce ręcznej? Przyjrzyjmy się bliżej temu rodzajowi zakładów.
Bukmacherzy starają się tworzyć różnorodne prognozy na zawody sportowe. Chodzi o to, aby każdy gracz znalazł coś dla siebie, a następnie po prostu nie mógł powstrzymać się od postawienia zakładu. Stąd różnorodność ekskluzywnych i nietypowych rynków. Ale jednocześnie są tacy, którzy wolą korzystać ze standardowych linii i prostych wyników – są one stosunkowo łatwiejsze do analizy i przewidywania. Obejmuje to taki rynek jak „wynik 12”. Ma on zastosowanie do każdego sportu, najważniejsze jest to, że wynik remisowy nie jest wykluczony. Istotą jest to, że wynik meczu jest wybierany w postaci zwycięstwa jednej drużyny (w tym przypadku dowolnej). Rynek należy do kategorii „Podwójna szansa”, skutecznie łącząc opcje z „P1” i „P2”. W rzeczywistości gracz ze swoim zakładem deklaruje: „nie będzie remisu w meczu”.
Wśród sportów, w których dostępna jest „12” jest piłka ręczna. Warto pamiętać, że w tym sporcie remisy, choć się zdarzają, to prawdopodobieństwo takiego wyniku jest niezwykle niskie. Tak więc w standardowym meczu piłki ręcznej dla „spokojnego wyniku” współczynnik z reguły utrzymuje się na poziomie 8,0-10,0. Tak więc gracze zazwyczaj zaczynają grać „bez remisu” dopiero pod koniec meczu, jeśli kursy wzrosną do akceptowalnego poziomu. Na szczęście obecnie istnieją wszystkie warunki do komfortowej gry w trybie „live”: transmisje meczów są organizowane na żywo. Jeśli do końca meczu pozostało 5 minut, a tym bardziej 3 minuty, a wynik między drużynami jest równy, to kurs na remis zaczyna stopniowo spadać, do poziomu 1,8, skutecznie porównując z kursem na wynik „12”.
Zadanie gracza w tym przypadku jest dość oczywiste: przede wszystkim musi znaleźć mecz, w którym istnieje możliwość gry na tym rynku. W tym celu wymagana będzie cierpliwość, ponieważ nawet te pary, w których, jak wykazała wstępna analiza, spodziewano się intensywnej walki i przewidywano wynik „nos w nos”, w końcu ktoś wysunie się na prowadzenie, a zakłady na „12” staną się bez znaczenia ze względu na wyjątkowo niski współczynnik (lub linia może po prostu się zamknąć). Ale z drugiej strony, cierpliwość może zostać nagrodzona – jeśli wybierzesz odpowiedni moment, otworzy się doskonała okazja do złapania stosunkowo wysokiego współczynnika, biorąc pod uwagę, że potrzebne jest zwycięstwo każdej drużyny. Jak obliczyli eksperci, wskaźnik sukcesu rynku w takich warunkach przekracza 70%. Tak więc takie zakłady w dłuższej perspektywie zapewniają dobre zyski.
Czym jest 1×2 w zakładach sportowych?
Standardowy i najpopularniejszy rodzaj zakładu
Najprostszym i najbardziej podstawowym aspektem przewidywania wyniku wydarzenia sportowego jest prognozowanie możliwych wyników. To znaczy, kto wygra lub gdzie istnieje możliwość, zgodnie z zasadami i przepisami, remisu. Jest to podstawa rynku „1X2”. Jest to najprostszy zestaw zakładów, który można znaleźć dosłownie w każdym biurze bukmacherskim bez wyjątku. We wszystkich przypadkach gracz w jego ramach obstawia 1 z 3 możliwych wyników meczu. Co więcej, jest to możliwe tylko w tych sportach, w których możliwy jest wynik „remisowy”.
Jednocześnie można obstawić 3 wyniki:
- Zwycięstwo strony gospodarzy (zwykle oznaczane w skrócie jako „1”) – w tym nominalnych gospodarzy, wskazanych jako pierwsi w parze. W mistrzostwach kontynentalnych i mistrzostwach świata może nie pokrywać się z faktyczną stroną gospodarzy.
- Zwycięstwo drużyny gości (lub krótko „2”). Z tymi samymi zastrzeżeniami: zawsze jest to drużyna lub zawodnik wskazany w drugiej parze.
Remis. Oznacza to, że nikt nie wygrywa, przynajmniej w regulaminowym czasie gry.
Warto zauważyć, że obecnie wielu bukmacherów oferuje zakłady na rynku „1X2” nie tylko na pełne wydarzenie, ale także na jego część, konkretny przedział czasowy. W piłce nożnej bardzo popularne są zakłady na zwycięstwo jednego z klubów w danym okresie, w koszykówce – na wyniki poszczególnych kwart. Ale teraz można również znaleźć inne interwały, na określoną liczbę minut (zwykle 5-10).
W sportach, w których wynik remisowy jest po prostu niemożliwy, na przykład w bardzo popularnym tenisie, bukmacherzy oferują nieco inny rodzaj zakładu – „12”, czyli linię na zwycięstwo 1. lub 2. przeciwnika.
Warto zauważyć, że na rynku „1X2” kursy mogą się znacznie różnić. Dla faworytów mogą one spaść nawet do poziomu 1.01, dla underdogów – mogą wynosić 30 lub nawet więcej. Ale doświadczeni gracze zazwyczaj wolą pracować z tymi opcjami, w których kursy są zbliżone do „2.0”.
- Zakłady „1X2” są uniwersalne. Są one dostępne zarówno w formacie pojedynczym (ale zwykle używane są opcje, w których można co najmniej podwoić kwotę początkową), jak i jako składniki zakładów akumulowanych. Wtedy wszystko zależy od strategii obstawiającego – niektórzy zbierają serię „sure betów” z kursami poniżej 1,5, licząc na wysokie przejście, podczas gdy inni ograniczają się do 2-3 wydarzeń, ale kwotowanych w okolicach „dwójki”.
1676 / zawsz / zakłady na 12
18.9.24 out