Rysownicy jurorami Złotego Konkursu

znani satyrycy Złote Tarasy Warszawa centrum handlowe

Samochód Fiat 500 mający karoserię złotego koloru oraz 10 skuterów marki Junak (łączna wartość 64 tys. zł) były nagrodami w konkursie Złoty Tomasz, zorganizowanym przez centrum handlowe Złote Tarasy w Warszawie

O przyznaniu nagród zdecydowało doborowe jury znanych polskich karykaturzystów. Byli to: Jacek Frankowski, Edward Lutczyn i Szczepan Sadurski (na górnym zdjęciu). Jurorzy ocenili zgłoszone do konkursu scenariusze 4-klatkowego komiksu czyli teksty dialogów które należało wymyślić, aby powstał dowcipny, pomysłowy komiks. Oceniali kreatywność, poprawność językową, komizm i kilka innych rzeczy decydujących o tym, że scenariusz komiksu jest udany.

Złote Tarasy Warszawa centrum handlowe

Hostessy i główna nagroda konkursu Złotych Tarasów

Aby móc uczestniczyć w drugim etapie konkursu czyli wymyślić scenariusz komiksu, wcześniej należało uczestniczyć w pierwszym etapie (podzielonym na 4 poziomy) czyli przejść (mimo przeszkód) cztery poziomy centrum handlowego i zebrać jak największą liczbę punktów – zniżek do sklepów.

Złote Tarasy Warszawa centrum handlowe

Za chwilę gala wręczenia nagród. Centrum handlowe Złote Tarasy, Warszawa 

 

Złote Tarasy Warszawa centrum handlowe

Komiks, do którego należało wymyślić pomysłowy scenariusz

Rysunki do komiksu przestawiające fiata oraz postacie Złotego Tomasza i jego małżonki wykonał wcześniej Szczepan Sadurski, według projektów istniejących już postaci.

Finał konkursu czyli ogłoszenie zwycięzców odbyło się w Złotych Tarasach 19 maja 2018 r. o godz. 16.00. Uczestniczyli w nim m.in. jurorzy, organizatorzy oraz jedenastu zwycięzców.

znani satyrycy Złote Tarasy Warszawa centrum handlowe

Jurorzy na chwilę przed wręczeniem nagród. Złote Tarasy, Warszawa