Humor rysunkowy na targach

atrakcje targi karykaturzysta stoisko targowe

Atrakcje targi branżowe – atrakcyjne stoisko targowe

Przykładów na wykorzystanie rysunków humorystycznych Szczepana Sadurskiego jest dużo. Dziś – rysunki na stoiskach targowych, jako wystrój stoiska firmy na targach branżowych.

Firmy uczestniczące w targach (Międzynarodowe Targi Poznańskie i inne imprezy targowe) robią wiele, aby to ich stoisko na targach przyciągnęło jak najwięcej uczestników targów, wyróżniło się wyglądem i zostało zapamiętane. Obecnie jest coraz więcej możliwości technicznych i nowych sposobów na stworzenie oryginalnego, nowoczesnego i pięknie zaprojektowanego stoiska. Możliwości techniczne projektantów takich stoisk są niemal nieograniczone. I wciąż szukają oni pomysłów na coś oryginalnego.

Wesołe rysunki – wystrój stoiska na targach

Jednym z takich pomysłów może być (i co jakiś czas jest) wykorzystanie rysunków Sadurskiego na potrzeby wystroju stoiska targowego. Jak już wiemy, możliwości technicznych jak takie rysunki interesująco wyeksponować jest wiele, zostaje najważniejsze: stworzenie pomysłowych i dowcipnych rysunków na zadany temat (związanych z tematyką targów oraz  działalnością firmy).

atrakcje stoisko targowe rysunki karykatury Sadurski

Międzynarodowe Targ Poznańskie. Jeden z rysunków Sadurskiego na stoisku firmy z branży budowlanej. Obok na stoisku okolicznościowe publikacje z rysunkami oraz Sadurski – rysujący karykatury osobom odwiedzającym stoisko. 

.
Można skorzystać z gotowych już rysunków, ale lepiej i bardziej oryginalne będzie stworzenie rysunków dedykowanych na potrzeby tej konkretnej firmy i miejsca. Sadurski wielokrotnie realizował rysunki na zupełnie nowy temat, więc raczej nie ma z tym problemu. Zostaje kwestia terminu wykonania oraz honorarium. Można oczywiście zaproponować współpracę z najbardziej znanymi autorami (ale ich rysunki chyba już wszędzie były) albo ze zdolnym debiutantem (ale brak doświadczenia oraz zupełnie nieznana kreska może nie spełnić oczekiwań).

Nie tylko wystój stoiska targowego

Takie rysunki można skorzystać nie tylko jako część wystroju stoiska, ale też w produkcji materiałów reklamowych i gadżetów. Mało tego, jeśli Szczepan Sadurski zostanie zaproszony na targi i będzie rysował karykatury na żywo osób odwiedzających stoisko, będzie niewątpliwą atrakcją. Dodajmy tu osobom niezorientowanym, że po jednej z imprez w Nowym Jorku prasa pisała, że to „jeden z najszybszych karykaturzystów świata”. Niektórzy wciąż pamiętają jego rysunki choćby z legendarnych już „Szpilek”. Osób, którym spodobały się prezentowane na stoisku targowym rysunki nie trzeba przekonywać, aby znany autor wykonał dowcipną karykaturę. Oczywiście podpisując ją swoim oryginalnym podpisem, znanym od lat nie tylko z prasy.

Atrakcje targi: (c) Rysunki.pl