Błyskawiczne karykatury na żywo, na tablecie

karykatury na tablecie rysownik

Karykatury na tablecie – karykatury na żywo

Szczepan Sadurski wciąż realizuje dużo zleceń i nie było dotychczas specjalnych zamówień czyli powodu, aby w miarę regularnie rysował na tablecie. Zdarzają się jednak co jakiś czas propozycje, aby uczestniczył w promocyjnych eventach i rysował karykatury na tabletach. Zwykle to eventy, spotkania o charakterze marketingowym, związane z promocją sprzętu konkretnych firm.

Taka kolejna okazja nadarzyła się niedawno. Sadurski rysował nie na specjalistycznym tablecie dla grafików, ale na tablecie-komputerze pewnej firmy, mającym sporej wielkości ekran dotykowy, przy użyciu rysika o dużej czułości. Jak zwykle przy tego typu okazjach (rysowanie szybkich karykatur na żywo podczas eventów) powstało sporo karykatur (kilka powyżej). Sadurski znów udowodnił, że nieprzypadkowo nazywany jest „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”.

Wystarczyła godzina, aby Sadurski zapoznał się ze sprzętem i oprogramowaniem. A gdyby tak rysował na tego typu sprzęcie częściej? Na razie jednak nie ma takiej potrzeby, a żaden z producentów tego typu sprzętu ne wpadł jeszcze na pomysł, aby zaproponować temu znanemu karykaturzyście stałą współpracę.

Poniżej informacje i przykłady karykatur Sadurskiego, powstających cyfrowo w 10-15 minut.

karykatury na tablecie tablet

Karykatury cyfrowe na tablecie – tu więcej informacji i przykładów