Karykatury

Możesz zatrudnić karykaturzystę. Możesz też SADURSKIEGO.

1. Karykatury na żywo podczas imprez – cała Polska
Uczestniczę w imprezach zamkniętych, typu: firmowe eventy, szkolenia, kongresy, targi, itp, rysując karykatury na żywo (wesołe portrety), ołówkiem, na kartonikach formatu A4. I robię to wyjątkowo szybko, więc po jednej z imprez w Nowym Jorku prasa pisała, że jestem „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”.

W ostatnich 10. latach uczestniczyłem w ponad 500. takich imprezach w terenie całej Polski i nie tylko. Umowa, zaliczka, faktura VAT. Rysuję też na imprezach (np. targowych) poza Polską. Możliwość zatrudnienia także dwóch lub większej liczby doświadczonych karykaturzystów znanych z mediów.

Aby szybko otrzymać wycenę, napisz:
– data imprezy,
– miejsce imprezy (miejscowość),
– rodzaj imprezy,
– orientacyjna liczba uczestników,
– przez ile godzin będę potrzebny na miejscu.
– podaj numer telefonu i przedstaw się, bo zapytania anonimowe traktuję jako niepoważne i na nie nie odpowiadam.

E-mail

Karykatury na żywo

Często otrzymuję pytanie: – Ile jest pan w stanie narysować karykatur w ciągu godziny?

Za granicą rysowałem nawet 30-sekundowe karykatury, wiec jestem w stanie narysować bardzo dużą liczbę, jednak tu nie chodzi o bicie rekordów, ale o dostosowanie się karykaturzysty do dynamiki imprezy. Karykaturzysta ma być jedną z atrakcji imprezy i jej uzupełnieniem. Lepiej zapytać: ile karykatur zwykle powstaje podczas imprez podobnych do tej, którą planujemy?

Na takie pytanie odpowiadam tak: konkretna liczba zależy od wielu czynników, a jednym z nich są moje możliwości. Przyjmijmy, że średnia w godzinę to 20 sztuk, co jest wynikiem 2-3 razy lepszym od innych szybko rysujących profesjonalnych karykaturzystów. Jeśli jednak koniecznie chcesz abym pracował wolniej i narysował mniej osób niż zwykle – napisz, spróbuję się do tego dostosować.

Także rysowanie na tablecie

karykatury portrety humor

2. Karykatury ze zdjęć
Moje karykatury mają w swych kolekcjach m.in. politycy, biznesmeni, ludzie mediów, kultury i sportu. Także osoby wielu innych profesji.

Cena zależy od techniki wykonania, formatu i ilości osób na planszy. Dla 1 lub 2 osób proponuję format 30×40 cm, technika: cz-b grafika lub kolor (malowana farbami wodnymi). Pomysł każdej karykatury jest unikalny i uzgadniany z klientem na podstawie otrzymanych od niego informacji. Możliwe realizacje ekspresowe. Uczulam na aktualność oraz dobrą jakość nadesłanych plików zdjęć – od tego zależy podobieństwo czyli sukces tego, co powstanie.

Gotowa plansza jest włożona w antyramę za szkłem lub inna oprawa za dopłatą.

Wysyłka: paczka priorytet lub firma kurierska w dowolne miejsce Polski i świata.

Uwaga. Jeśli szukasz okazjonalnie taniej karykatury, niestety źle trafiłeś 🙁

E-mail

Więcej informacji tutaj

 

karykatura zbiorowa karykatury