Rysunki dla prasy, ilustracje

Rysunki dla prasy – humorystyczne, satyryczne, ilustracje. Znany rysownik prasowy i karykaturzysta. Także rysunki dla mediów społecznościowych (np. Facebook), ilustracje do książek. Rysowanie w programach telewizyjnych, cykliczna rubryka z humorem, itd

Humor rysunkowy dla prasy

Każdy temat można przedstawić niepoważnie czyli z przymrużeniem oka. Rysunki humorystyczne powodują, że nawet poważny temat (np. biznes, marketing) staje się łatwiejszy do zrozumienia, a na twarzach pojawia się uśmiech.

Moje rysunki od lat trafiają do prasy (także zagranicznej), do książek, mediów społecznościowych, broszur, e-newsletterów, itp. Wiem co i jak zrobić, aby humor rysunkowy zainteresował twoich odbiorców.

Wykonuję rysunki na konkretny temat oraz ilustracje do konkretnych tekstów, nie tylko dla prasy i Internetu. Można też skorzystać z gotowej bazy kilku tysięcy rysunków gotowych do natychmiastowej publikacji.

Rysunki dla prasy

Przykładowa tematyka rysunków:

– Bank / pieniądz
– Giełda / finanse / ekonomia / gospodarka
– Firma / biuro
– Praca / usługi
– Motoryzacja / transport
– Budownictwo / architektura
– Handel
– Gastronomia, hotelarstwo
– Dzieci, młodzież, rodzice, szkoła
– Sprawy damsko-męskie
– Humor dla każdego (różna tematyka)
– Ilustracje (duży zakres tematyczny)
– Media / dziennikarze / telewizja / prasa
– Polityka i sprawy społeczne (od socjalizmu po najnowsze tematy) / Sejm
– Prawo / sądy / policja
– Sport
– Kultura / sztuka / film
– Boże Narodzenie / święty Mikołaj
– Turystyka / wakacje
– Medycyna / zdrowie / służba zdrowia
– Hobby
– Małżeństwo / ślub
– Nałogi
– Polska / Polacy / symbole narodowe
– Warszawa
– drobne rysunki – przerywniki
– Inne – napisz, co cię interesuje

Jest możliwość modyfikowania gotowych rysunków i narysowania ich od nowa.

ilustracja prasowa

Specjalna oferta dla prasy lokalnej, regionalnej, niskobudżetowej, niekomercyjnej, bezpłatnej oraz polonijnej (ukazującej się poza Polską). Zapraszam do kontaktu.

Nie masz do zaoferowania wystarczającego honorarium? Może zaoferujesz warunki współpracy, które uznam za korzystne. Nie korzystam ze wszystkich ofert współpracy, ale jestem otwarty na nowe ciekawe propozycje.

Wykonuję też książkowe ilustracje o charakterze humorystycznym – jeśli to poważny projekt, który wkrótce zostanie zrealizowany. Tworzę rysunki do programów telewizyjnych (także na żywo), rysuję do internetowych portali tematycznych.