Wystawa rysunków humorystycznych

Dobry humor także w postaci wystawy lub niedużej ekspozycji rysunku humorystycznego Szczepana Sadurskiego

Rysunki satyryczne i humorystyczne oraz ilustracje o zabarwieniu satyrycznym kiedyś oglądaliśmy głównie w prasie. Świat się jednak zmienia, drukowana na papierze przeżywa kryzys, więc wydawcy oszczędzają. Do odbiorców, także przez media społecznościowe, łatwiej teraz trafić nie poprzez słowo pisane, ale przez obrazki. Stąd coraz większe zainteresowanie branży reklamowej wesołymi rysunkami Sadurskiego i coraz częstsza ich obecność w Internecie. Rysunki humorystyczne od zawsze świetnie sprawdzają się też w formie ekspozycji / wystawy, wzbudzając zainteresowanie odwiedzających.

To propozycja głównie dla firm: jeśli uważasz, że mniejsza lub większa ekspozycja rysunków Sadurskiego ubarwi coś, co przygotowujesz, skontaktuj się ze mną i porozmawiamy, jak to można zrobić.

Może to być wystawa tematyczna (rysunki na konkretny temat, wybrane z ogromnej bazy rysunków w postaci cyfrowej, gotowych do wykorzystania) lub po prostu najlepsze rysunki z humorem podobające się wszystkim, niezależnie od wieku.

Może trwać miesiąc albo tylko przez kilka godzin.

Gdzie i przy jakiej okazji można pokazać taką wystawę?
– Kongresy, targi, szkolenia, eventy firmowe.
– Akcje promocyjne w centrach handlowych i w sieciach sklepów.
– Spotkania biznesowe i inne wydarzenia.

rysunki humor na żywo Warszawa

Ekspozycję można połączyć ze spotkaniem z Autorem, z rysowaniem przez niego karykatur uczestników spotkania, okolicznościowymi quizami rysunkowymi o firmie, z prowadzoną przez Sadurskiego zbiorową nauką rysowania karykatur (śmiechoterapia z karykaturą).

Jest możliwość uzupełnienia gotowych rysunków o rysunki wykonane specjalnie, na konkretną na okazję.

Rysunki Sadurskiego mogą też pełnić rolę wystroju wnętrz w hotelach, firmach, na stoiskach targowych.

Dla ośrodków kultury zainteresowanych dużą, retrospektywną ekspozycją satyrycznej twórczości Szczepana Sadurskiego (duże plansze gotowe do pokazania na wystawie), mamy inną propozycję – prosimy o kontakt.

Sadurski na Dobry Humor